PLATBA

Jak to u nás je s platbou

Preferujeme ten nejrychlejší a nejbezpečnější způsob platby, který je v dnešní době možný. Objednávku neplatíte předem na účet, neúčtujeme si, žádné další poplatky ohledně bankovních transakcí apod. Objednávku zaplatíte až při převzetí od našeho dopravce (Česká pošta), můžete si tedy vše zkontrolovat na místě a ujistit se, že Vaše objednávka dorazila v pořádku a se správným druhem zboží. Pokud obsah Vaši zásilky nebude v souladu s Vaši objednávkou, platit nemusíte!

doprava

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty v pečlivě zabalených krabicích, které jsou vyplněny bublinkovou fólií, aby nedošlo k poškození zásilky během přepravy. Objednané zboží se od nás k Vám dostane do 3. pracovních dní od vytvoření objednávky. Jakmile je zásilka odeslána, obdržíte informační e-mail o odeslání zboží. Zpravidla zasíláme jako Balíky do ruky či na poštu.

Upozornění: vzhedem ke koronavirové krizi a přehlcení dopravních společností zásilkami se může dodací doba prodloužit o 2-3 dny. Tímto se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

REKLAMACE

I když je procento vrácení zboží mizivé, je dobré vědět, že u nás máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. Je v našem zájmu vše vyřešit co nejrychleji, takže se nemusíte bát, že byste na vyřízení čekali déle než je nutné (zpravidla je vše vyřešeno do několika dnů). Nerozbalené zboží můžete vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu.